Novinka

na naše snubní a zásnubní prsteny
dáváme celoživotní servis
ZDARMA
“Děkujeme za krásné zásnubní i snubní prstýnky! Lépe jsme si vybrat nemohli. Rozhodně doporučujeme! :-)”
O nás

vlastní výroba snubních
a zásnubních prstenů,
ruční výroba šperků na zakázku,
opravy, renovace šperků
Skvělá spolupráce, moc děkujeme. Budoucí paní je nadšená.

SNUBNÍ A ZÁSNUBNÍ PRSTENY - ROZHOVOR

Jaké produkty Ateliér Tomka nabízí?
Zabýváme se výrobou snubních a zásnubních prstenů, náušnic, dětských náušnic, přívěsků, manžetových knoflíků atd. Díky mnohaletým zkušenostem a zručnosti vyrobíme prakticky cokoliv ze 14 a 18 karátového zlata, stříbra a u snubních prstenů i z platiny.

Sledujete trendy ve snubních/zásnubních prstenech?
Inspiraci a nové trendy hledáme především v zemích západní Evropy, ze kterých čerpáme nadčasový design a vysokou kvalitu zpracování.

Jaké jsou nejoblíbenější vzory, nebo materiály?
Hitem posledních let jsou prsteny a šperky, vyrobené z bílého 14 karátového zlata, zdobené řadou briliantů nebo zirkonů.

Preferujete individuální přístup k zákazníkovi. Co to tedy přesně znamená pro zákazníka, který si k vám přijde vybrat prsten nebo šperk?
Ne vždy přijde zákazník s jasnou představou. Naše nabídka mu může posloužit jako základní inspirace, kterou pak společně dotvoříme do konečné podoby. Jsme vždy nápomocni odbornou radou či návrhem.

Vyrábíte autorské šperky?
Ano, kromě klasické výroby se prezentujeme i autorskými šperky, které vyjadřují styl a vkus člověka.

Vyrábíte také šperky nebo prsteny na zakázku například dle vzoru, který si sám navrhne/přinese zákazník?
Často se na nás lidé obracejí s vlastními návrhy inspirované z internetu. Pro nás většinou není problém vyrobit šperk nebo prstýnek dle dodaného vzoru.

Kolik druhů prstenů máte v Ateliéru v Liberci k vidění? Kolik nabízíte druhů k výrobě?
V současné době nabízíme 125 modelů snubních a přes 20 zásnubních prstenů, které dle módních trendů neustále doplňujeme. O čemž se zákazník může přesvědčit při návštěvě našeho atelieru.

Připadá mi, že čím dál více si snoubenci vybírají spíše bílé zlato, než zlato klasické. Jak si tyto dva materiály v porovnání stojí?
Bílé zlato se těší veliké oblibě jak v zahraničí tak i u nás. Tuzemské bílé zlato se vyznačuje vyšší tvrdostí než zlato žluté a červené. Bohužel, neznamená to, že se nepoškrábe. Cenový rozdíl u nejpoužívanějšího 14 karátového zlata není prakticky žádný. Všechny barevné odstíny musejí splňovat zákonem danou ryzost 585/000.

Ateliér Tomka je velmi vkusně zařízen. Kde jste se inspirovali, jak je koncipován vůči zákazníkovi?
Chápeme, že i pro správný výběr šperku je potřeba prostředí, ve kterém by se zákazník cítil příjemně a uvolněně. Proto jsme v samotném začátku utváření interiéru konzultovali naše vize a představy s odborníky.

Zdroj: http://ceskyrajvakci.cz/

  • Fotografie


Kde nás najdete